Movies
Ratings
52
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0