Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0