Movies
Ratings
196
A Man and a WomanRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5