Series
Ratings
171
JTBC LectureRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0