Movies
Ratings
296
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 1.5
DrumlineRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 1.5
Free WillyRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 1.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 1.5
LovelaceRated ★ 1.5