Movies
Ratings
208
A MuseRated ★ 0.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0