Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.0
Three BrothersRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0