Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5