Series
Ratings
19
GoblinRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5