Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5