Series
Ratings
55
SignalRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 1.0