Movies
Ratings
132
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5