Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5