Series
Ratings
28
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5