Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0