Series
Ratings
79- Good PeopleRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5