Series
Ratings
37
Life on MarsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0