Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5