Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
IdolRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5