Series
Ratings
40
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0