Titles you rated
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0