Series
Ratings
120
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Jurassic World: Camp CretaceousRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
HacheRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0