Movies
Ratings
15
3 IdiotsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0