Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0