Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5