Series
Ratings
59
Bubble GumRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 0.5
BigRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
BrainRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
GleeRated ★ 0.5
GleeRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0