Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0