Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Produce 48Rated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
SoulRated ★ 1.5