Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Overwatch Animated Short: Rise and ShineRated ★ 3.0