Movies
Ratings
20
In TimeRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0