Movies
Ratings
56
The ServantRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0