Titles you rated
On the LineRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 1.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0