Movies
Ratings
156
Stuart LittleRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 2.0
LavaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0