Movies
Ratings
14
Drunken MasterRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0