Series
Ratings
67
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0