Series
Ratings
40
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0