Movies
Ratings
95
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5