Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0