Movies
Ratings
180
ArrivalRated ★ 2.0
The NorthmanRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0