Titles you rated
AlliedRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5