Series
Ratings
52
Listen to My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0