Movies
Ratings
17
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0