Series
Ratings
71
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0