Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0