Series
Ratings
165
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0