Series
Ratings
23
HeartstringsRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5