Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0