Series
Ratings
27
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
HollywoodRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0