Movies
Ratings
512
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 2.5
FameRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0