Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5